Series
Ratings
313
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Tomorrow and IRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 0.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 3.5
- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 1.5