Movies
Ratings
460
Once We Were UsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kiwi!Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 1.0
Psycho GoremanRated ★ 1.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
SairenRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5
AnnabelleRated ★ 0.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 0.5