Series
Ratings
72
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
TehranRated ★ 4.0
MarinesRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Gaus ElectronicsRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0