Titles you rated
ClimaxRated ★ 1.0
Queen WooRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 1.0- HonourRated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0