Titles you rated
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Next Gen ChefRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5