Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0