Titles you rated
The BoysRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5