Movies
Ratings
161
AlienoidRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
PROMARERated ★ 5.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 3.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 4.5
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 3.5