Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Kaitou Sentai Lupinranger VS Keisatsu Sentai PatorangerRated ★ 4.5- Transformers: CyberverseRated ★ 3.5
- Transformers: CyberverseRated ★ 3.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 4.0- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 5.0
- Transformers: PrimeRated ★ 5.0
- Transformers: PrimeRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5