Series
Ratings
308- No Next LifeRated ★ 3.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 3.0
Bloody FlowerRated ★ 1.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 2.0
- CasheroRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Nightmares of NatureRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 0.5
S LineRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5