Series
Ratings
35
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- Soul HunterRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5