Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
BabyRated ★ 3.5- BabyRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5