Movies
Ratings
102
The WailingRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0