Movies
Ratings
559
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5- Winter sleepRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
The SwimmersRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0