Movies
Ratings
936
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Queen of WalkingRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
A Quiet DreamRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 2.5
The FakeRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
AliveRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 1.5
The World of UsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Handsome SuitRated ★ 3.5- Face CraftRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
CompassionRated ★ 3.0