Movies
Ratings
355
Killing RomanceRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
My Life in PinkRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5