Movies
Ratings
205
Ford v FerrariRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
GuestRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Sweet BeanRated ★ 3.5