Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0- Kamisama Kiss OADRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- 러브: 트랙 - 김치Rated ★ 4.0
- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0