Movies
Ratings
137
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
Blue SpringRated ★ 3.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0- TurtlesRated ★ 5.0
RomeoRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0