Series
Ratings
26
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0