Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5