Movies
Ratings
604
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5
DumboRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.5
Tulip FeverRated ★ 0.5
PocahontasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
The Kirishima ThingRated ★ 1.5
DreamgirlsRated ★ 1.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 0.5
Late AutumnRated ★ 0.5
Coin Locker GirlRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0