Series
Ratings
159- DEATH NOTERated ★ 0.5
Bloody FlowerRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 1.0
Still ShiningRated ★ 1.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 0.5
Love Song For IllusionRated ★ 0.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
I Dol IRated ★ 0.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.5
Dear XRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5