Series
Ratings
202
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5