Series
Ratings
44
ERASEDRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 1.0
BITCH X RICHRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 0.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
deleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5