Titles you rated
Dark HoleRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 4.0
Mr. TrotRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Record of YouthRated ★ 3.5
Blow BreezeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5