Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.0