Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0