Movies
Ratings
203
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0