Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0