Series
Ratings
17
NARUTORated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0- Montana JonesRated ★ 1.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Namchow Mechanic HeroesRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5