Movies
Ratings
169
The Battleship IslandRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0