Series
Ratings
25
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0