Series
Ratings
20
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0