Series
Ratings
169
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Shapes of LoveRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0