Titles you rated
Go for It, Nakamura-kun!!Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5- Bansan BluesRated ★ 4.0