Movies
Ratings
353- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0