Series
Ratings
35- Lovely ComplexRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 2.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5