Movies
Ratings
307
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0