Titles you rated
The SopranosRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5