Series
Ratings
69
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0