Series
Ratings
158
BargainRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
ConnectRated ★ 1.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
WestworldRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5