Series
Ratings
83
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5