Movies
Ratings
343
ClickRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5