Series
Ratings
304
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Judge ReturnsRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5