Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
The Beast in MeRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 5.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5