Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5