Series
Ratings
47
Golden TimeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0