Movies
Ratings
634
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- The CureRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
High School DebutRated ★ 1.0
Movie 43Rated ★ 2.0
Agent Cody BanksRated ★ 2.0- SawRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 1.0
Rocky IIRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Innocent ThingRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 2.0
The House BunnyRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 1.0
The Iron GiantRated ★ 3.0