Series
Ratings
15
My Horrible BossRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0